Doba diamantová (120)

Křišťál, minimalismus, kubismus, bílá barva, elegance, diamanty, čistota designu… to byla klíčová slova pro fotoeditorial s názvem Doba Diamantová. Nečekejte romantiku, volánky, krajku. Přesto slavnostní atmosféru a výjimečnou kytici.

Tuto kytici jsem navrhla přímo na míru nevěstě a stylu. Lesklé hladké šaty byly zdobené třpytivými kamínky, hladký účes nevěsty doplňovaly křišťálové výrazné náušnice. Luxusní ale hladké, elegantní květy bílé orchideje tak tvořily základ dekorací. Svatební kytice byl zhotovena do stříbrné konstrukce, hladký a kompaktní tvar zdůrazňovala třpytivá manžeta z diamantů. I v květech orchidejí byly diamanty, takže v ruce nevěsty při pohybu upoutávala pozornost.

Hladké šaty nevěsty zdůraznila prodloužená silueta kytice. Použila jsem křišťály na stříbrné nitce, které přesně korespondovaly s náušnicemi.

Tento svatební fotoeditorial byl pod taktovkou skvělých dam: Vše o svatbě

Fotograf Lukáš Navara, Produkce a styling Svatba na úrovni, Lokace Hotel Boscolo Praha, Nevěsta Darina Klučková, Družička Andrea Kabická, Ženich Jan Vurm, Svatební šaty a šperky MK styl, Šaty pro družičku Svatební salon Maya, Obleky Svatební dům Kleinod, Svatební dorty Cukrárna Anna Magdalena, Svatební kytice a dekorace Svatební kytice.cz, Vizážistka Alex Jiříková, Průhledná kabelka Retro modely

Doba diamantová Doba diamantová Doba diamantová Doba diamantová Doba diamantová Doba diamantová Doba diamantová Doba diamantová Doba diamantová Doba diamantová Doba diamantová Doba diamantová Doba diamantová

21.04. 2024 © Svatebníkytice.cz - Všechna práva vyhrazena!, Nová 8/1036, 184 00 Praha 8, 603165076, info@svatebnikytice.cz, www.svatebnikytice.cz, Infinity Flower (0.007 s)
Odkazy:   Zahradní domky.cz   Zahradnictví Rypáček   Půjčovna lodí