Reference

Jste zde: Svatební kytice.cz > Reference

Strana: 1 2

Annabel & Dan

My dearest Vlasta, Where do I begin? When you came to my room with the flowers, it was one of the most memorable moments for me. You looked so happy and the flowers were so beautiful.You have been absolutely incredible and such a lovely lady. The decorations looked spectacular! All the small details were so thoughtful and made the day even more special.

Martina Kolářová

Chtěli jsme Vám ještě jednou moc poděkovat za úžasnou přípravu květin na naší mini svatbu. Již první setkání s Vámi ve mě vzbudilo dojem opravdého těšení se na svatební den, byť jsme svatbu považovali pouze formalitu. Svou vnitřní krásu přenášíte do květin a lidem jim určeným. Děkujeme.

 
 

Šárka a Adam

Dobrý den paní Vlasto, chtěli bychom Vám moc poděkovat květinová výzdoba byla naprosto dokonalá, brána nádherná. Květina pro mě úžasná pro maminky no mohla bych to tady jmenovat všechno postupně :) Jako v pohádce přesně jak jsme si to představovali. Věděla jsem, že nás nezklamete.

Grandhotel Pupp, Closing Party Mezinárodního Filmového Festivalu

Zdravím Vás paní Vlasto, Vazby byly skutečně nádherné a reprezentativní. Hosté květiny moc chválili.

Tereza Juščíková

Zdravím Vás Vlastičko, chtěla jsem Vám zpětně poděkovat za nádherné květiny. Vše bylo naprosto perfektní, děkuji za milou a profesionální spolupráci.

Eliška Vrátná

Květiny byly opravdu nádherné. Všem se moc líbily a chválili je. Ale co je nejdůležitější, my s Ondrou jsme z nich byli nadšeni. Vše vydrželo krásně čerstvé až do večera a krásou předčily naše očekávání.

Helena Zymonová

Chtela bych Vam strasne, ale opravdu strasne z celeho srdce podekovat za prekrasnou svatebni vyzdobu - a to jak v kostele, tak i v sale. Bylo to uzasne! A to ani nemluvim o svatebnich kyticich - maminky i svedkyne byly naprosto unesene. A ty mile darky od Vas, to jsem opravdu necekala, udelala jste mi strasnou radost! Opravdu moc a moc dekuji, vsechno bylo dokonale, jste uzasna!

Karolína Tesárková

Ještě jednou chci poděkovat za přípravu květin na naši svatbu. Sklidily několik pochval, navíc ještě dnes (a určitě ještě pár dní) nám příjemně zdobí domov a připomínají nám velmi vydařený den. Ať se vám daří v pracovním i osobním životě!

Denisa Salátková

Zpětně chci ještě jednou poděkovat a fotečku i s kyticí na památku :-)

Petra Eglseerová

Dovolte nám ještě jednou velmi poděkovat za krásnou květinovou výzdobu pro obřad na zámku Štiřín, za milý a vstřícný přístup a za neobyčejně příjemnou spolupráci. Zároveň Vám přejeme spoustu spokojených zákazníků.

Dana Raabová

Posílám pár fotek se svatební výzdobou. Ještě jednou moc díky, bylo to nádherné i díky Vám!!!

Klára Vyhnalová

Chci Vám moc poděkovat za květinky.Všem se Vaše práce strašně líbila a ženich si kytičku na sako rád dal:) A stuha seděla nádherně!

Strana: 1 2
15.04. 2024 © Svatebníkytice.cz - Všechna práva vyhrazena!, Nová 8/1036, 184 00 Praha 8, 603165076, info@svatebnikytice.cz, www.svatebnikytice.cz, Infinity Flower (0.002 s)
Odkazy:   Zahradní domky.cz   Zahradnictví Rypáček   Půjčovna lodí