Květinové šperky do vlasů pro zamilované (186)

Skvělá akce pro zamilované páry, těšilo mě být na úplném začátku krásného vztahu. Připravovat dekorace pro zamilované páry byla radost. Tak podobné mému svatebnímu oboru, přesto příjemná změna.

Romantická plavba na lodi se svým nejmilejším, se sklenkou šampaňského a za doprovodu smyčcového kvarteta byla skvělá akce. Dámy ode mne dostaly květinový šperk a těšilo mne, že si jej užívaly.

Akci zajištoval Svět Svateb, dále se podíleli kameraman Libor Svoboda, fotograf Pavel Ovsík, hudbu Rubin Quartet, Natali - foto butique a Nasťa Lopatina - Makeup artist.

Květinové šperky do vlasů pro zamilované Květinové šperky do vlasů pro zamilované Květinové šperky do vlasů pro zamilované Květinové šperky do vlasů pro zamilované Květinové šperky do vlasů pro zamilované Květinové šperky do vlasů pro zamilované Květinové šperky do vlasů pro zamilované Květinové šperky do vlasů pro zamilované Květinové šperky do vlasů pro zamilované

17.06. 2024 © Svatebníkytice.cz - Všechna práva vyhrazena!, Nová 8/1036, 184 00 Praha 8, 603165076, info@svatebnikytice.cz, www.svatebnikytice.cz, Infinity Flower (0.010 s)
Odkazy:   Zahradní domky.cz   Zahradnictví Rypáček   Půjčovna lodí