Má smysl utrácet za květiny?

Víte, vám mužům je to asi těžké vysvětlit, ale pro ženy jsou květiny duševní krmě. Pohled na květiny nás činí šťastnými , a to už od nepaměti. Nemůžeme za to, máme to zakódované. Právě pro jejich křehkou krásu a pomíjivost jsou vždy součástí výjimečných oslav a okamžiků. Vnímáme jejich tvary, vůně, barvy mimoděk, snad i kůží.

 

 

Pro muže to vždy přirovnávám k luxusní návštěvě restaurace. Zamluvíte si místo a již od té chvíle se těšíte na okamžik, až budete v krásném prostředí  vkládat do úst lahodná sousta. Celá večeře trvá pár hodin, ale přesto je to vyjímečná chvíle. Ty okamžiky souznění chutí a prostředí si  pamatujete dlouho. Ze svatby máte fotografie, které Vám krásné okamžiky připomínají celý život. A svatebčané se také cítí lmnohem lépe v krásném prostředí, vyzdobeném květinami. Když mluvím s maminkami nevěst, pamatují si po 30ti letech jaké měly květiny, jaké musely mít a jak je chtěly jinak. Proto nedělejte kompromisy v pro vás nádherných okamžicích. Někdo chce vypouštět holuby, někdo let balonem, někdo nádhernou výzdobu. Květiny jsou tichá radost ženy a kvete jí při tom duše, je šťastná. A muži milují šťasné ženy. :-)

Ať vám láska kvete.

Vlasta Černá
Mistr Florista a majitelka
Svatební Kytice.cz

18.05. 2024 © Svatebníkytice.cz - Všechna práva vyhrazena!, Nová 8/1036, 184 00 Praha 8, 603165076, info@svatebnikytice.cz, www.svatebnikytice.cz, Infinity Flower (0.002 s)
Odkazy:   Zahradní domky.cz   Zahradnictví Rypáček   Půjčovna lodí