Nechte starosti na nás

Tento článek píši proto, abych svým nevěstám usnadnila rozhodování.Sama si určíte strop výdajů za květinové dekorace. Garantuji, že nepřekročím Vámi stanovený rozpočet. Připravím Vám dekorace na míru, dopodučím typy dekorací s ohledem na styl a místo svatby. 

Tento článek píši po zkušenostech s velmi příjemnou nevěstou Annou, která se doslova topila v informacích. Chtěla mít svatbu vyjímečnou a noblesní. Něvěděla od čeho začít a byla unavená ze svatebních detailů každého dodavatele. Uklidnila jsem ji. Přípravy na svatbu mohou být i rychlé, příjemné a jednoduché. V angličtině se používá fráze ” Stay calm and trust your florist”. 

Zkrátka mi sdělíte pár základních informací bez detailů jednotlivých vazeb. Dále Váš cenový strop za květinové dekorace. Vypracuji Vám nabídku jednotlivých druhů a popis dekorací. Jako podklady potřebuji znát: typ Vaší svatební kytice, foto svatebních šatů, místo obřadu, svatební hostiny a předpokládaný počet svatebčanů.Předám Vám své zkušenosti s organizací svatebních květinových příprav. Nepřemýšlíte co je třeba, od toho jsem tu já. 

Nevěsta Anna se nyní po našem setkání těší na můj kompletní návrh dle jejího cenového stropu. Je klidná, o starosti s květinami se postarám já. Kvalitní servis dodavatelů je základní předpoklad vyjímečné svatby. 

Užijte si svatební přípravy, vždyť i ty mohou být příjemné.

17.06. 2024 © Svatebníkytice.cz - Všechna práva vyhrazena!, Nová 8/1036, 184 00 Praha 8, 603165076, info@svatebnikytice.cz, www.svatebnikytice.cz, Infinity Flower (0.002 s)
Odkazy:   Zahradní domky.cz   Zahradnictví Rypáček   Půjčovna lodí