Služby

Jste zde: Svatební kytice.cz > Blog > Služby

  • Cenový návrh - vytvoření a zaslání cenové nabídky elektronickou poštou nebo na osobní schůzce je zdarma. Při dotazu e-mailem prosíme zašlete vaše požadavky, případně čísla svatebních kytic a dekorací, které se vám líbí. Dále prosíme o zaslání termínu vaší svatby a popis svatebních šatů, popřípadě vaši fotografii ve svatebních šatech.
  • Osobní konzultace - schůzku si je lepší domluvit v časovém předstihu, z důvodu případné rezerveace našich služeb na termín vaší svatby. Schůzka by měla být minimálně 14 dní před svatbou. Můžeme si dát schůzku u vás doma či v kavárně blízko vašeho pracoviště. Na schůzce vám předložíme rozpočet a popis jednotlivých květin. Není potřeba vše rozhodnout ihned na schůzce. U dekorací, kterými si nebudete jista, nebo je potřeba se rozhodnout s kadeřnicí nebo nastávajícím, vám připravíme rozpočet i popis dekorací. Můžete se potom v klidu doma rozhodnout a dekorace upřesnit e-mailem či telefonicky později. Před schůzkou byste už měla mít vybrané svatební šaty. Pokud můžete, vezměte s sebou fotografii svatebních šatů. Vazba svatební kytice se sladí se svatebními šaty a s vaší postavou. Velmi také záleží na vašem líčení, kytice by měla ladit k vaší rtěnce, barvě vlasů, typu účesu. Také záleží na zvolených doplňcích, jako perličkách, zlatu, krajce, atd. Vždy se snažíme i tyto materiály použít ve svatební kytici tak, aby vše vytvářelo perfektní dojem a vy si jen mohla užívat váš svatební den.
  • Asistence - nabízíme kompletní květinový servis v den vaší svatby. Přivezeme vám květiny na obřad, naaranžujeme obřadní místo. Po skončení obřadu převezeme květinové dekorace do restaurace a nazdobíme slavnostní svatební tabuli. Tuto službu nemůže poskytnout všem nevěstám z důvodu omezené kapacity. Nemůžeme být na několika svatbách najednou.
  • Doprava - svatební kytice a květinové dekorace vám dovezeme v předvečer svatby nebo ráno v den svatby. Cena dopravy po Praze je 500 Kč.
  • Půjčovna - ke květinovým dekoracím půjčujeme kovové stojany na květinové aranžmá a svatební oblouk.

Rezervace termínu

Za rezervaci našich služeb na váš svatební den si účtujeme nevratnou zálohu 1000,- Kč. Částka vám bude odečtena z ceny svatební kytice při její realizaci. Vzhledem k udržení kvality našich služeb máme omezenou kapacitu objednávek.

Doporučujeme rezervaci termínu několik měsíců dopředu. Zvláště v letních měsících či u hezkého data je větší poptávka nevěst.


Svatební brány

Milé nevěsty, dáváte přednost svatebnímu obřadu v parku či zámecké zahradě? Tak možná i právě pro vás máme na novou svatební sezonu připravené další typy našich nových svatebních bran. V nabídce máme nyní tři typy svatebních bran, všechny jsou kovové, stabilní, rozkládací. Brány jsou dostatečně široké, vhodné pro široké typy svatebních šatů. A jsou i dost vysoké, aby i muži pod nimi prošli se vztyčenou hlavou. Půjčovné na 4 dny je 500 Kč za samostatnou bránu bez dekorací.

Půjčujeme svatební brány ať už samostatně či nazdobené. Květinové brány dodáme i na místo obřadu a zdobíme květinami schodnými s květy ve svatební kytici a splývavou průhlednou látkou.

Přeji vám, ať už si vyberete jakoukoli bránu, ať je ta Vaše svatba pro Vás výjimečná a nádherný zážitek na celý život. Protože o to nám jde.

Svatební květinová stěna (778)
Svatební květinová stěna
Svatební brána malá (408)
Svatební brána malá
Svatební brána střední (108)
Svatební brána střední
15.04. 2024 © Svatebníkytice.cz - Všechna práva vyhrazena!, Nová 8/1036, 184 00 Praha 8, 603165076, info@svatebnikytice.cz, www.svatebnikytice.cz, Infinity Flower (0.008 s)
Odkazy:   Zahradní domky.cz   Zahradnictví Rypáček   Půjčovna lodí