Svatební inspirace

Některé z nás, milé dámy, přesně vědí co chtějí.Ale přiznejme si, svatba je natolik výjimečná událost, že se prostě inspirovat chceme. 
Aspoň trošku mít přehled, co bych si tak asi mohla přát. Alespoň snít o tom, jaké šaty by mi slušely. A jakou svatební kytici k nim…. 

„Muž se domnívá, že si vybral ženu. Ve skutečnosti si žena zvolí muže a ten si ji pak vybere.“ 

 

Drobná krásná jemná blondýnka Anastázie. K této nevěstě jsem připravila něžnou kytici v bílých a krémových odstínech. Nejraději bych kytici připravila z lučního kvítí, ale vzhledem k elegantním prostorám Art Restaurantu Mánes a luxusním šatům nevěsty si žádala trochu vytříbenosti.Použila jsem proto i plody bavlny v bílo hnědých odstínech. Místo klasického šperku jsem použila stříbrnou rostlinu tillansie. Sympatický elegán Tomáš dělal Anastázii garde s noblesou i žerty jemu vlastními. 

Bohemia style…. tento styl je in stále. Pokud byste rády svatbu v přírodě, tak věneček v rozevlátých vlasech podtrhne Váš styl. Je to výjimečný pocit, mít tolik voňavých květin ve vlasech. Tentokrát jsem věneček z růží, eukalyptových listů a nevěstina závoje doplnila i netřesky. Náramek na ruku vás milé dámy zdobí, i když tančíte. Když korzujete se sklenkou. Prostě si ho užíváte celý den až do večera. Malá drobnost, která stojí za to.Mimochodem: tyto dvě dekorace jsou časově poměrně náročné. Připravovala jsem je několik hodin. Ale výsledek stojí věřím za to.

Žena femme fatale. Ví co chce a co jí sluší. Orchideje ve zlatavé barvě podtrhly krásu nevěsty Verunky. Michal byl šaramantní typ s pohledem do očí, který vás přimrazí.Jednoduchý střih  svatebních šatů zdobila kytice, ve které jsem opět místo šperku použila rostlinu z tropické Afriky: tillansii.  Navíc jsem ji jemně doplnila plody tropických keřů ve zlatavém odstínu.Čistá, kulatá, hladká, elegantní luxusní…přesně zapadla k nevěstě i do prostředí. Tato kytice byla vatičkovaná, Verunka ocenila suchý úvazek, kytice se jí  příjemně držela. 

 

  

Velké díky patří skvělému týmu, který se na focení podílel:

fotograf: Aneta Kupcová

lokace: Art Restaurant Mánes 

vizáž & vlasy: Michaela Polomis

květiny: Vlasta Černá, Svatební Kytice.cz

šaty & doplňky: luxusní svatební salón Naïve

obleky & doplňky: luxusní zakázkové krejčovství GALARD

modelka: Anastázie Golovnová

model: Tomáš Martinka

modelka: Veronika Pilátová

model: Michal Hamák 

24.07. 2024 © Svatebníkytice.cz - Všechna práva vyhrazena!, Nová 8/1036, 184 00 Praha 8, 603165076, info@svatebnikytice.cz, www.svatebnikytice.cz, Infinity Flower (0.002 s)
Odkazy:   Zahradní domky.cz   Zahradnictví Rypáček   Půjčovna lodí