Svatební kytice ve Snídani s Novou

Ranní vysílání TV Nova bylo ve slavnostním stylu. Svatební kytice v různých tvarech a barvách doplňovaly nejnovější trendy svatebních šatů od Adiny. 

Můj výběr květin na ukázky kytic byl jasný. Upoutal mě přírodní růžovo fialový nevěstin závoj i odstíny květin v pudrové růžové a tělové barvě. Volně vázanou modro bílou kytici jsem připravila na doplňení, aby nevěsty názorně viděly rozdíl v držení kytic. Navíc jsem pro inspiraci předvedla efektní třpytivou kytici v crash technice, s křištály a orchidejemi. Ty jediné byly z celé škály kytic umělé. 

Když si volně vázanou kytici Hanka Mašlíková vzala do ruky, zjstila jedniným pohybem všechny nevýhody. Mokré ruce, namočené oblečení, studená a mokrá stuha úvazku kytice. Ráda jsem jí pak dala do ruky suchou, úzkou, čistou a kulatoučkou kytici v pudrové barvě. Nebylo už třeba dalších slov… zamilovala se do ní. Tím víc, když byla čerstvě zasnoubená!  Už kytici nepustila z ruky,skvěle jí padla do ruky. Bylo mi jasné, kdo s  touto kyticí dnes odejde domů:-)

V druhém vstupu byli moderátoři překvapeni, když jsem se jim zmínila o tom, že každou kytici tvořím 3-4 hodiny.

Jejich pohled na kytice to změnilo, začali zjištovat co je přilepené, jak je to upevněné a hlavně že nic nepadá a vše drží. Kurunu tomu všemu dal moderátor Petr Říbal, když mi řekl že je pěkně vidět jak míchám umělé květiny v jedné kytici se živými. :-) 

Brala jsem to jako velkou poklonu květinám. Každičký květ v kytici byl živý.

Samostatná a zvláštní kapitola byl luxusní věnec na hlavu v bohemia stylu. K nevěstě skvěle padl, květiny do vlasů jsou trendy už druhým rokem. Zasněné víly s romantickým nádech a s velkým věncem vypadají báječně. Věnec nepraktický na chůzi a vůbec pohyb, ale nevěstě ohromně sluší. Poslední sezonu byly tyto věnce výraznou ozdobou na inspirativních webech. Můj názor je, že o svatební den by si ale měla vše užívat a hýčkat se. Výrazný věnec do vlasů doporučuji jako doplněk na focení. Fotky jsou s ním překrásné a květy růží a eukalyptové listy omamně voní. Druhý něžný věneček z fialového nevěstinna závoje je lehký, dobře sedí a je po celý den nevěstám příjemný. Řekněte samy, kdy jindy máte čerstvé a voňavé květy ve vlasech?!

Byla jsem moc ráda, že jsem se ve studiu potkala s paní Marií Novákovou,majitelkou svatebního salonu Adina. 

Nádherné svatební šaty  a milé modelky daly kyticím svatební look. 

Odcházela jsem ze studia rozesmátá a bez jediné květiny. Ale s pocitem, že darované kytice udělaly všem dámám radost. A to je jeden z důvodů proč dělám co dělám. Dělat radost mě ohromně těší.

 

 

Ať máte na růžích ustláno. 

Vlasta Černá, Mistr Florista

Florista 

17.06. 2024 © Svatebníkytice.cz - Všechna práva vyhrazena!, Nová 8/1036, 184 00 Praha 8, 603165076, info@svatebnikytice.cz, www.svatebnikytice.cz, Infinity Flower (0.002 s)
Odkazy:   Zahradní domky.cz   Zahradnictví Rypáček   Půjčovna lodí