Svatební kytice.cz

Jste zde: Svatební kytice.cz

Svatební kytice.cz
Svatební kytice.cz
Svatební kytice.cz
Svatební kytice.cz
Svatební kytice.cz

Nabízíme vatičkované svatební kytice a kompletní svatební květinový servis. Uvážeme Vám však i levnější volně vázané svatební kytice. Návrh a realizace svatební kytice Vám uděláme s ohledem na Vaše svatební šaty. Dále z květinového svatebního servisu nabízíme polštářek na snubní prsteny, květiny na svatební účesy, květinové dekorace na svatební dorty. Asistence a dodání květin v den svatby. Výzdobu restaurace Vám připravíme v den svatby přímo na místě hostiny. Svatební kytice a květinové dekorace rozvážíme po Praze a Středočeském kraji.

Plánování svatebních dekorací

Milí snoubenci, plánujete-li svoji svatbu, ohledně květin Vám nabízíme maximálně vstřícná řešení.

1. On-line setkání při plánování květinových dekorací. Videorozhovor se sdílenou obrazovkou. Naplánujte si Vaši svatbu z pohodlí Vašeho domova se sklenkou prosseca.

2. Po celou dobu příprav Vám jsme k dispozici, jednotlivé dekorace můžete upravovat a měnit do tří dnů před svatbou. Například v případě zrušení obřadu Vám místo svatební kytice připravíme dárkové kytice pro Vaši radost k Vám domů nebo Vašim maminkám nebo sestřičkám na covid oddělení jako poděkování. Uděláme maximum pro vaši spokojenost a klid při plánování nádherného dne. Vždy máte možnosti na výběr.

3. Zálohu na výzdobu Vám v plné výši vrátíme zpět, pokud plánovanou výzdobu zrušíte do 14 dnů před svatbou. Zálohu je také možné převézt na jiné datum svatby. Záleží na Vašem rozhodnutí.

4. Květiny a květinovou výzdobu můžeme rozdělit. Například pokud budete mít nyní obřad s rodinou a hostinu s přáteli jste nuceni odložit na později. Nejprve Vám dodáme svatební kytici a korsáž. Květiny na výzdobu hostiny odložíme na pozdější datum.

Těším se s Vámi na setkání, ať již on line, nebo naživo.

Napište si o schůzku, ráda s Vámi veškeré možnosti výzdoby proberu a poradím nejvhodnější možné řešení pro Váš styl i rámec rozpočtu.


Chateau Mcely, Tereza Juščíková, moderátorka  zpráv TV Nova

Chtěla jsem Vám zpětně poděkovat za nádherné květiny. Vše bylo naprosto perfektní, děkuji za milou a profesionální spolupráci.

Grandhotel Pupp, Andrea Pfeffer- Ferklová, General manager

Vazby byly skutečně nádherné a reprezentativní. Hosté květiny moc chválili.

Villa Richter, Annabel & Dan

My dearest Vlasta, Where do I begin? When you came to my room with the flowers, it was one of the most memorable moments for me. 

Svatební kytice s Českou Miss Gabrielou Kratochvílovou

Květiny s Českou miss Gabrielou Kratochvílovou

5 důkazů o síle detailu svatební kytice

Zavřete oči a představte si kytici uvázanou z dvaceti nádherných květů. Držíte je v ruce. Jsou krásné, voní, ale ihned vás napadne "kam s nimi"? Kytice volně vázaná se nevěstám na fotografiích líbí. Ale když ji mají v ruce, překáží jim. Chcete vědět proč? Znalost následujících pěti bodů a výběr toho pravého floristy vám ulehčí svatební den. Doslova.

Podívejte se na svatební kytici ze všech stran a užijte si ji. Mějte stejný pocit, jako byste ji drželi v rukou.

Tahle svatební kytice má zakomponovaný rybářský háček. A nejen ona. Háček měla i korsáž pro ženicha. On je totiž vášnivý rybář, takže jsme jsme připravili v dekoracích překvapení i pro muže. Byl pro mne zážitek jít do rybářských potřeb. Pánové prodavači byli trochu zaskočeni mým přáním, ale ochotně mi pomáhali a na háček pak nasadili průhledný kryt. Nikdo se tak dekoracemi nezranil a ani nepoškodil oblek. Kytice byla připravena metodou, kdy již květy nemusí do vody a tak měla nevěsta suché ruce po celý svatební den. Stonky z růží jsou pro dekoraci.

Nechte starosti na nás

Tento článek píši proto, abych svým nevěstám usnadnila rozhodování.Sama si určíte strop výdajů za květinové dekorace. Garantuji, že nepřekročím Vámi stanovený rozpočet. Připravím Vám dekorace na míru, dopodučím typy dekorací s ohledem na styl a místo svatby.

15 chyb, kterým se
při výběru svatební kytice vyhněte

Našla jsem tento krásný článek na zahraničních svatebních stránkách a musela jsem se s Vámi o něj podělit. Popisuje chyby, které ulehčí komunikaci spoustě floristům. Především však nevěstám pomohou s výběrem svatební kytice. Článek najdete na našem blogu.

Svatební kytice ve Snídani s Novou

Ranní vysílání TV Nova bylo ve slavnostním stylu. Svatební kytice v různých tvarech a barvách doplňovaly nejnovější trendy svatebních šatů od Adiny. 

Svatební inspirace

Některé z nás, milé dámy, přesně vědí co chtějí. Ale přiznejme si, svatba je natolik výjimečná událost, že se prostě inspirovat chceme. Aspoň trošku mít přehled, co bych si tak asi mohla přát. Alespoň snít o tom, jaké šaty by mi slušely. A jakou svatební kytici k nim.

„Muž se domnívá, že si vybral ženu. Ve skutečnosti si žena zvolí muže a ten si ji pak vybere.“

Svatební expo 2016

Bylo nám potěšením setkat se s vámi osobně na svatebním veletrhu - Svatební Expo 2016, v hotelu International v Praze. Byly to dva dny plné inspirace, radosti a potkávání. Děkuji vám za milé ohlasy.

Svatební kytice.cz

Každá kytice je originál, ke každé nevěstě se snažíme najít vhodnou květinu tak, aby zároveň podtrhla její osobnost a povahu. Proto preferujeme osobní schůzku, na které se s nevěstou seznámíme. Kytice navrhujeme i podle fotek nevěst - pokud žijí v zahraničí nebo si kytici přeje vybrat ženich. Na schůzce podle fotografie svatebních šatů, postavy něvěsty, líčení a ostatních doplňků společně vybereme vhodné květy a jejich barvy do svatební kytice. 

Po výběru všech dekorací nevěstě předložíme jednotlivé návrhy i jejich rozpočet. Na svatební kytici garantujeme trvanlivost 48 hodin. Květiny nevěstě dodáme den před svatbou nebo v den svatby. O svatební den vyzdobíme kapli, kostel či restauraci květinami a doplňky.

Každé nevěstě poskytujeme maximální servis tak, aby se již o svatební den nemusela o květiny starat. I když jsou veškeré květiny popsané, aby bylo znát, komu je určená která květina, doporučujeme květiny, které nevěstě předáme, ukázat svědkyni či mamince, aby i ona věděla, komu která květina patří. Pokud bude mít nevěsta méně starostí, bude se cítit skvěle a bude ji to více slušet. 

Důležité při výběru květů je brát zřetel na roční období. Například tulipány či konvalinky jsou k dostání pouze na jaře, ale sezónních květin je daleko více. 

Doporučuji nevěstě mít ve svatební kytici oblíbenou květinu, aby jste na ni s radostí vzpomínala celý život. Dříve bylo vždy období určité módní svatební květiny, nyní je dovoleno vše, záleží jen na vašem výběru. Přesto nejvíce oblíbenou svatební květinou je růže - královna květin.


Kulaté svatební kyticeVolně vázané svatební kyticePřevislé svatební kyticeNetradiční svatební kyticeNáhodně vybrané svatební kytice


12.07. 2024 © Svatebníkytice.cz - Všechna práva vyhrazena!, Nová 8/1036, 184 00 Praha 8, 603165076, info@svatebnikytice.cz, www.svatebnikytice.cz, Infinity Flower (0.030 s)
Odkazy:   Zahradní domky.cz   Zahradnictví Rypáček   Půjčovna lodí